Daily Boats

Koupit 2002 Elegance

2002 Elegance

2002 Elegance na prodej

Použité 2002 Elegance na prodej se nachází v Antibes (Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francie). Tato loď byla navržena a postavena v loděnici Elegance v roce 2002. Klíčové vlastnosti 2002 Elegance: délka 19,81 metrů. Motor : typ paliva - diesel. 2002 Elegance se týká tříd: motorový křižník lodě, jachty létajícího mostu a motorové jachty. Pro upřesnění ceny 16 744 597 Kč a koupit Elegance - kontaktujte nabízejícího!

Fotky 2002 Elegance

Specifikace a technické informace 2002 Elegance

TypMotorové
TřídaMotorový křižník lodě
ZnačkaElegance
ModelkaElegance
StavPoužitý
Rok2002
Typ palivaDiesel
Délka19,81 metrů
UmístěníAntibes, Francie

Podrobnosti o motoru 2002 Elegance #1:

Typ palivaDiesel

Koupit 2002 Elegance

Cena za 2002 Elegance

** Skutečná cena za 2002 Elegance se může lišit

Informace o makléři / dealerovi

Tuto nabídku zveřejnil Wilmar Yachts Bv