Daily Boats

Koupit Velvette 41 Evolution

Velvette 41 Evolution

Velvette 41 Evolution na prodej

Nový Velvette 41 Evolution na prodej se nachází v Mnichově (Bavorsko, Německo). Tato loď byla navržena a postavena v loděnici Velvette v roce . Klíčové vlastnosti Velvette 41 Evolution: délka 12,5 metrů a paprsek 3,5 metrů. Motor : typ paliva - benzín. S palivovou nádrží o objemu 920 litrů ujede Velvette 41 Evolution při cestovní rychlosti 30 kilometrů za hodinu . Maximální rychlost - 42 kilometry za hodinu. Optimální počet osob na palubě lodi Velvette 41 Evolution je 12. Celkový počet lůžek - 6. Pro sladkou vodu jsou určeny nádrže o objemu 190 litrů. Velvette 41 Evolution se týká tříd: motorové jachty. Pro upřesnění ceny 4 275 293 Kč a koupit Velvette 41 Evolution - kontaktujte nabízejícího!

Fotky Velvette 41 Evolution

Specifikace a technické informace Velvette 41 Evolution

TypMotorové
TřídaMotorové jachty
ZnačkaVelvette
ModelkaVelvette 41 Evolution
StavNový
Typ palivaBenzín
Celkový počet lůžek6
Maximální počet cestujících12
Délka12,5 metrů
Paprsek3,5 metrů
Cestovní rychlost30 km/h
Maximální rychlost42 km/h
Kapacita nádrže na čerstvou vodu190 l
Kapacita palivové nádrže920 l
UmístěníMnichov, Německo

Podrobnosti o motoru Velvette 41 Evolution #1:

Typ palivaBenzín

Koupit Velvette 41 Evolution

Cena za Velvette 41 Evolution

** Skutečná cena za Velvette 41 Evolution se může lišit

Informace o makléři / dealerovi

Tuto nabídku zveřejnil Gaebler Global Boat Marketing