Daily Boats

Koupit 2013 Brig Eagle 650

2013 Brig Eagle 650

2013 Brig Eagle 650 na prodej

Nový 2013 Brig Eagle 650 na prodej se nachází v magistrátu Stockholmu (Stockholm, Švédsko). Tato loď byla navržena a postavena v loděnici Brig v roce 2013. Klíčové vlastnosti 2013 Brig Eagle 650: délka 6,71 metrů. Motor : typ paliva - benzín. 2013 Brig Eagle 650 se týká tříd: rychlostní čluny, nafukovací motorové čluny a sportovní lodě. Pro upřesnění ceny 851 371 Kč a koupit Brig Eagle 650 - kontaktujte nabízejícího!

Fotky 2013 Brig Eagle 650

Specifikace a technické informace 2013 Brig Eagle 650

TypMotorové
TřídaRychlostní čluny
ZnačkaBrig
ModelkaBrig Eagle 650
StavNový
Rok2013
Typ palivaBenzín
Délka6,71 metrů
UmístěníStockholm Municipality, Švédsko

Podrobnosti o motoru 2013 Brig Eagle 650 #1:

Typ palivaBenzín

Koupit 2013 Brig Eagle 650

Cena za 2013 Brig Eagle 650

** Skutečná cena za 2013 Brig Eagle 650 se může lišit

Informace o makléři / dealerovi

Tuto nabídku zveřejnil Fair Marin Ab