Daily Boats

Koupit 2008 Performance 1307

2008 Performance 1307

2008 Performance 1307 na prodej

Použité 2008 Performance 1307 na prodej se nachází v Chorvatsku. Tato loď byla navržena a postavena v loděnici Performance v roce 2008. Klíčové vlastnosti 2008 Performance 1307: délka 13,2 metrů a paprsek 3,4 metrů. Celkový počet lůžek - 6. 2008 Performance 1307 se týká tříd: motorový křižník lodě, sportovní křižníky, expresní křižník lodě a motorové jachty. Pro upřesnění ceny 6 023 236 Kč a koupit Performance 1307 - kontaktujte nabízejícího!

Fotky 2008 Performance 1307

Specifikace a technické informace 2008 Performance 1307

TypMotorové
TřídaMotorový křižník lodě
ZnačkaPerformance
ModelkaPerformance 1307
StavPoužitý
Rok2008
Celkový počet lůžek6
Délka13,2 metrů
Paprsek3,4 metrů
UmístěníChorvatsko

Koupit 2008 Performance 1307

Cena za 2008 Performance 1307

** Skutečná cena za 2008 Performance 1307 se může lišit

Informace o makléři / dealerovi

Tuto nabídku zveřejnil Almissani D.o.o.