Daily Boats

Koupit 1983 Comar Comet 860

1983 Comar Comet 860

1983 Comar Comet 860 na prodej

Použité 1983 Comar Comet 860 na prodej se nachází v Calcio, Lombardie (Lombardie, Itálie). Tato loď byla navržena a postavena v loděnici Comar v roce 1983. Klíčové vlastnosti 1983 Comar Comet 860: délka 8,6 metrů, paprsek 2,9 metrů a maximální ponor lodi 1,6 metrů. Klíčové vlastnosti trupu 1983 Comar Comet 860: typ kýlu - jiný kýl. Motor Inboard Diesel NANNI15 HP: typ paliva - diesel. Celkový počet lůžek - 4. 1983 Comar Comet 860 se týká tříd: plachetní jachty, plachetnice a plachetní šalupy. Pro upřesnění ceny 433 673 Kč a koupit Comar Comet 860 - kontaktujte nabízejícího!

Fotky 1983 Comar Comet 860

Specifikace a technické informace 1983 Comar Comet 860

TypPlachetní
TřídaPlachetní jachty
ZnačkaComar
ModelkaComar Comet 860
StavPoužitý
Rok1983
Typ palivaDiesel
Typ kýluJiný kýl
Celkový počet lůžek4
Délka8,6 metrů
Paprsek2,9 metrů
Maximální ponor lodi1,6 metrů
UmístěníCalcio, Lombardy, Itálie

Podrobnosti o motoru 1983 Comar Comet 860 #1:

Typ palivaDiesel
ModelkaInboard Diesel NANNI15 HP

Koupit 1983 Comar Comet 860

Cena za 1983 Comar Comet 860

** Skutečná cena za 1983 Comar Comet 860 se může lišit

Informace o makléři / dealerovi

Tuto nabídku zveřejnil Yacht Brokerage